Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 Brožíkova

Cena bytu 4.350.000,- (k jednání)

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1, ve 4. NP bez výtahu, v osobním vlastnictví, s podlahovou plochou 55 m², ve velmi oblíbené a žádané lokalitě Brně – Lesné, na ulici Brožíkova. Dům je umístěn mezi vzrostlé stromy a všudypřítomnou zeleň. Byt je vyklizen , je vybaven původní kuchyňskou linkou, šatnou v předsíni, koupelnou s vanou a samostatným WC. V obývacím pokoji a v ložnici jsou původní dřevěné parkety. Velké okno z obývacího pokoje s lodžií je orientováno na východ, okna z pokoje a z kuchyně jsou orientována na západ s krásným výhledem přímo do zeleně. Obývací pokoj (16 m²) je přístupný z předsíně (8 m²), která je rohově propojená s kuchyní (6,1 m²). Do samostatného pokoje (11 m²) se vchází z předsíně, kde je umístěna velká šatna. Jde o krásné bydlení uprostřed zeleně a přírody. Dostupná je veškerá občanská vybavenost. Zastávka autobusu, kterým se dostanete do centra Brna je vzdálená 80 m.

půdorys

vondruska-11  vondruska-13  vondruska-15 vondruska-21 

Průkaz energetické náročnosti budov

penb_brozikova

NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVÁNÍM BYTU

naklady_brozikova

Boris Vondruška

V realitách jsem od roku 2010. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF