Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Brně na ulici Loosové

za 6.000.000,- +Provize 4%

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1, Brno - Lesná na ulici Loosova. Byt je osobním vlastnictví o celkové ploše 67 m² a nachází se v sedmém nadzemním podlaží s nádherným výhledem do zeleně a na celé město .

Byt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí, od koupelny až po novou moderní kuchyni s vestavnými spotřebiči. V celém bytě je nový zakázkový nábytek na míru a spousta vestavného úložného prostoru.
chtěli by jste rovnou bydlet a nezabývat se náklady na vybavení, nábytek a rekonstrukci, tak tento byt je přesně pro vás.

Po vstupu do bytu se dostáváme do prostorné chodby o velikosti 9 m², ve které lze nalézt dostatek úložného prostoru včetně šatny 3 m². Dále z chodby vstup do ložnice 13 m², dětského pokoje 11 m², koupelny a WC. Dominantou bytu je obývací pokoj 18 m². Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí.

Vzhledem k provozním nákladům - 3.800,- Kč vč. fondu oprav, teplé vody i vytápění je byt vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak k investici. K bytu náleží sklepní kóje. Možnost parkování přímo u domu.

Lokalita Lesná disponuje veškerou občanskou vybaveností - obchodní řetězce, pošta, lékárna, hřiště pro děti, restaurace, parky i zeleň v okolí. Zastávka autobusu necelé 2 min. chůze od domu. Snadné spojení do centra Brna.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

129772620_new_floorplan_first_floor_untitled_20221109_180113

PENB

penb_loosova

Boris Vondruška

 
 


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF