Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 ve Šlapanicích

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej prostorného bytu o velikosti 3+1 se dvěma balkony a užitné ploše 86,6 m² ve Šlapanicích. Byt se nachází ve 2NP panelového domu. Dispozičně je rozdělen na vstupní chodbu o výměře 6 m² s šatnou (2,45 m²), pokoj (11,9 m²), ložnici o výměře 16,1 m² s vlastním balkonem (4,5 m²), obývací pokoj (20,45 m²), Kuchyň o výměře 12,9 m² s balkonem (3,25 m²) a spíží (1,8 m²), Koupelnu s wc o výměře 4,18 m². K bytu náleží sklepní prostor o výměře 2,6 m², který se nachází v přízemí bytového domu. Parkovací stání přímo před domem. Byt se nachází v klidné části obce Šlapanice. Je zde veškerá občanská vybavenost včetně výborné dostupnosti do Brna MHD.

Boris Vondruška

V realitách jsem od roku 2010. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF