Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 Znojmo Smetanova

Popis nemovitosti

 

Prostorný byt 3+1 ve Znojmě

Objevte svůj nový domov ve Znojmě!

Uvažujete o koupi bytu, který byste mohli přizpůsobit svým představám a potřebám? Pak je tento prostorný byt 3+1 na ulici Smetanova ve Znojmě přesně pro vás!

Prostor k tvoření

Tento byt o celkové podlahové ploše 64m2 je před rekonstrukcí, což vám dává jedinečnou příležitost vytvořit si z něj přesně takový domov, jaký si představujete. Ať už sníte o moderním bydlení nebo preferujete klasický styl, zde máte prostor k tvoření.

Slunný byt s lodžií

Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu, který prošel revitalizací. Díky tomu se můžete těšit na klidné a pohodlné bydlení. K bytu náleží také lodžie, na které můžete vychutnávat slunné dny.

Skvělá lokalita

Byt se nachází na ulici Smetanova ve Znojmě, což je lokalita s výbornou dostupností. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, školy, lékaři, ale také parky a další místa pro relaxaci. Zároveň je to jen kousek do historického centra města.

Staňte se součástí této komunity

Neztrácejte čas a přijďte se podívat na tento byt, který vám nabízí nejen prostor k tvoření, ale také skvělou lokalitu a možnost stát se součástí této komunity.

P

Boris Vondruška

 
 


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF