Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rekreačního objektu V Obci Strachotín

Popis nemovitosti

 

Prodej rekreačního objektu v obci Strachotín

Prodej rekreačního objektu v obci Strachotín

Vítejte v malebné obci Strachotín, kde se sny o dokonalém odpočinku a nezapomenutelných chvílích stávají skutečností. Představujeme vám jedinečnou příležitost vlastnit rekreační objekt, který je synonymem pro luxus, pohodlí a nádherné výhledy. Tento apartmánový dům je novostavbou, která splní všechna vaše očekávání a ještě mnohem více.

Novostavba apartmánového domu

Tento moderní apartmánový dům je navržen s důrazem na komfort a eleganci. Nabízí dva samostatné apartmány, každý s vlastní sociálkou, což zajišťuje maximální soukromí a pohodlí pro vás i vaše hosty. Společná kuchyně je vybavena vším, co potřebujete k přípravě lahodných pokrmů, a společenská místnost je ideálním místem pro setkávání a sdílení nezapomenutelných okamžiků.

Velké terasy s výhledem na Pálavu

Každé patro tohoto nádherného domu je vybaveno velkou terasou, ze které se vám naskytne dechberoucí výhled na Pálavu. Představte si, jak si ráno vychutnáváte šálek kávy při pohledu na probouzející se krajinu, nebo jak večer relaxujete s pohárem vína při západu slunce. Tyto terasy jsou místem, kde se můžete skutečně uvolnit a načerpat novou energii.

Vlastní parkoviště

Pro vaše pohodlí a bezpečnost je k dispozici vlastní parkoviště, které zajišťuje, že vždy budete mít kde zaparkovat svůj vůz. Nemusíte se tak starat o hledání parkovacího místa a můžete se plně soustředit na užívání si svého času v tomto úžasném rekreačním objektu.

Vinný sklep a další prostory

A to není všechno! Pod apartmány se nachází vybudovaný vinný sklep, který je ideálním místem pro uskladnění vašich oblíbených vín a pořádání degustací s přáteli. Kromě toho jsou zde další prostory, které můžete využít dle svých představ – ať už jako sklad, dílnu nebo prostor pro relaxaci a zábavu.

 

Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Tento rekreační objekt v obci Strachotín čeká právě na vás! Udělejte první krok k realizaci svých snů a kontaktujte nás ještě dnes. Vaše nové útočiště plné radosti a relaxace je na dosah ruky.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

156946290_chata_vondru_first_floor_first_design_c_20240507_4878ca 156946290_chata_vondru_first_floor_first_design_c_20240507_52b436 156946290_chata_vondru_first_floor_first_design_c_20240507_7113ba 156946290_chata_vondru_first_floor_first_design_c_20240507_d18bb4

Boris Vondruška

 
 


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF