Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej Rodinných domů Nová Ves

Popis nemovitosti

Nabízíme Prodej novostavby rodinného domu, Nové Vsi, 25 km jižně od Brna. Jedná se o první z výstavby 4 rodinných domů. Dům je situován v řadové výstavbě jako 4+kk, s užitnou plochou 101,64 m² a pozemkem 272 m² a vlastním parkovacím stáním. Dispozice domu: 1.NP - zádveří (3,87 m²)a chodba(2,73m²), technická místnost (2,34 m²), obývací pokoj s kuchyňským koutem (41,46 m²), WC(1,65 m²), terasa přístupná z obývacího pokoje (15 m). 2.NP - chodba (3,86 m²), ložnice (11,55 m²), ložnice (13,71 m²), ložnice nebo pracovna (9,66 m²), koupelna s vanou (7,4 m²) a WC(1,65m²). V rámci nabídkové ceny bude dodána stavba s finální úpravou a výmalbou vnitřních stěn, dodávkou obkladů, dlažeb a sanity, přípravou komínu pro instalaci krbových kamen, přípravou pro osazení klimatizací  ve 2. NP, zateplení a finální barevná šlechtěná omítka, oplocení pozemku a jedno nekryté parkovací stání. Nabízený dům je situovaný v klidné ulici, v bezprostřední blízkosti centra Obce, obchodu a blízkosti dětského hřiště. 

Videoprohlídka

Fotogalerie

půdorysy

nv-int-01 nv-int-02 nv-int-03 nv-int-04

projektová dokumentace

1-np 2-np pricny_rez zadni_pohled

Průkaz energetické náročnosti budovy

bez_nazvu

Standardy

Standardy:

⁃ Podlahy :

⁃ pokoje, obývací pokoj, chodba 2NP, ložnice, schodiště : Vinyl
⁃ Zádveří, chodba, Wc, TM, koupelna, kuchyně : Keramická dlažba

Topení: podlahové + žebřík (koupelna) - plynový kondenzační kotel+příprava pro krbovou vložku

Kotel kondenzační Baxi

Osvětlení: led

Zábradlí: venku 2NP+schodiště: bezpečnostní sklo v kombinaci nerez

Příprava pro venkovní žaluzie. 

Komín pro krbovou vložku z obývacího pokoje

Příprava Digestoř s odvodem z domu

Silikonová venkovní omítka

Zateplení fasád. 14cm Polystyrén 

Koupelna, Wc, TM, vstupní chodba : keramické obklady Rako

Wc: geberity

Výplně otvorů: Plastové okna+ bezpečnostní vchodové dveře (dekor)

Vnitřní výplně otvorů: Obložky, dveře,

Rozvod datového kabelu po RD

Klimatizace komplet

Terasa dlážděná

Oplocení mezi zahrady RD

Samostatné parkovací stání (dlážděné)

Střecha plechová rezing

Příprava pro alarm

Venkovní Osvětlení

Boris Vondruška

V realitách jsem od roku 2010. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF