Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu Vranovice

25000,- Měsíčně

Popis nemovitosti

Uchvátí vás na první pohled! Mezonetový byt 4+kk ve Vranovicích

Uvažujete o pronájmu bytu, který vám nabídne více než jen střechu nad hlavou? Hledáte místo, kde se budete cítit skutečně jako doma? Pak je tento mezonetový byt 4+kk ve Vranovicích přesně pro vás!

Proč si vybrat právě tento byt?

Byt je částečně vybaven, takže máte možnost zařídit si ho přesně podle svých představ a potřeb. K dispozici je vám také vlastní parkovací stání, takže se nemusíte obávat že nebudete mít kde zaparkovat. Nesmíme zapomenout na sklep.

Úchvatný výhled na Pálavu

Největším lákadlem tohoto bytu je nepochybně terasa s nádherným výhledem na Pálavu. Představte si, jak si vychutnáváte svou ranní kávu nebo večerní sklenku vína s tímto úchvatným výhledem. To je něco, co vám jen tak nějaký byt nenabídne!

Cena zahrnuje všechny poplatky

Cena pronájmu 25.000 Kč zahrnuje nejen nájem, ale také elektřinu (2.500 Kč/měsíčně), plyn (1.200 Kč/měsíčně) a fond SVJ (3.000 Kč/měsíčně). Takže nemusíte řešit žádné další poplatky a můžete se plně soustředit na to, jak si užívat svůj nový domov.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Tento byt je skutečným klenotem na trhu s nemovitostmi. Pokud hledáte bydlení, které vám nabídne komfort, soukromí a nádherný výhled, pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Těšíme se na vaši návštěvu!

3D scan

Půdorys

146563383_vondruska_377_s_first_floor_first_design_20230919_97f769

Boris Vondruška

 
 


Boris Vondruška

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF